RU

UA

0 800 3000 43

Бескоштовна лінія

Оплата після доставки

Виготовимо за 2 дні

Білі фотошпалери в кухні, вітальні, спальні - секрети лаконічного дизайну 

Останнім часом все частіше мешканці України в декорі життєвого простору почали віддавати перевагу монохромним сюжетам. Ця тенденція торкнулася і фотошпалер. 

День у день замовляючи фотошпалери, люди спеціально позбавляються кольору на зображеннях, що їм сподобалися і перетворюють їх в чорно-білі або сепію. Адже на монохромному знімку акцент робиться саме на сюжет фотографії, а не на гру світла і фарб. До того ж, чорно-білі знімки нагадують нам про колишні  часи, коли ще не було кольорових фотоапаратів. Монохромні фотошпалери можна розділити на два види: чорні і білі фотошпалери. Назва визначається кольором фону, на якому розміщується малюнок. У даній статті ми розповімо вам про те, який декоративний ефект можна отримати, використовуючи білі фотошпалери в інтер'єрі

Білі фотошпалери в спальні

Інтер'єр в білих тонах 

Уявити собі білі стіни у вітальні або передпокої не так вже й складно. А як щодо кухні або спальні? 

Здавалося б, розміщувати в кухні фотошпалери на білому фоні - верх непрактичності. Процес приготування їжі завжди супроводжують жирні бризки і плями, які майже неможливо приховати на білому кольорі. З іншого боку, всі ми знаємо, що основна перевага білого кольору - він значно розширює простір приміщення. Але ж так хочеться хоч трохи збільшити наші крихітні кухні в стандартних багатоповерхівках. Як же знайти компроміс? 

Компанія Арт-Обоі  пропонує своїм клієнтам таку можливість, як покриття фотошпалер лаком. Завдяки шару лаку на поверхні шпалер, ви можете і задекорувати стіни кухні фотошпалерами з білими трояндами, що вам так сподобалися, і не турбуватися про чистоту - ви в будь-який момент маєте можливість протерти покриття шпалер вологою губкою. 

Особливої  уваги заслуговує застосування фотошпалер на білому фоні в спальні. На перший погляд, це може здатися дивним, але за допомогою білого кольору в спальні створюється відчуття легкості та простору. Тут головне вчасно зупинитись, щоб кімната не стала нагадувати лікарняну палату. 

Білі фотошпалери

Тому сюжет потрібно вибирати ретельно. Не вибирайте зображення, на якому багато білого фону. Підберіть фотографію, на якій білий колір просто визначається природою предмета, зображеного на малюнку. Широкі можливості для цього дає флористична тематика. Розмістіть на стіні у спальні світло-персикові чайні троянди, проліски, білі тюльпани, фотошпалери з таким зображенням найбільш гармонійно впишуться в інтер'єр спальної кімнати. 

Ще одна перевага фотошпалер в білих тонах - ви вільно можете грати з кольорами меблів та іншого декору кімнати. Адже з білим кольором поєднуються абсолютно всі тони. Яскраві елементи декору зроблять ваш інтер'єр динамічніше, і в той же час ви можете не турбуватися, що вони будуть виглядати незграбно. 

Якщо ви вирішили використати у вашому інтер'єрі білі фотошпалери на стінах, купити їх в компанії Арт-Обоі не складе для вас труднощів. Просто скористайтеся на нашому сайті підбором зображень за кольором, або оберіть підходящий сюжет в колекції фотобанку www.shutterstock.com. 

Два дні - і фотошпалери з обраним вами сюжетом в білих тонах вже будуть готові до поклейки у вас вдома!