Автор: Вікторія Шевченко

Використовуємо великі фотошпалери для створення вражаючих декорацій в інтер'єрі

Декорування простору художніми панно - відмінний спосіб додати інтер'єру сучасний вигляд. Легкість обклеювання та доступні ціни зробили такий спосіб оформлення стіни досить популярним. Завдяки індивідуальному виготовленню, декоративне покриття отримує втілення в різних формах і розмірах. Маленькі чи великі фотошпалери з однаковим успіхом можуть прикрасити життєвий простір, якщо знати кілька секретів.

Фотошпалери великого розміру і площа кімнати

Найчастіше, обираючи декоративне оздоблення, більше уваги приділяється естетичності панно. Але не менш важливо дотримуватися і пропорції. Створена композиція інтер'єру буде виглядати гармонійно і не викличе відчуття дискомфорту, якщо враховувати розміри приміщення. Фотошпалери великого розміру легко впишуться в загальну картину, якщо прислухатися до порад дизайнерів.

Фотопано у спальню

  • Мальовничі пейзажі, красиві репродукції, зображення квітів та інші сюжети, відтворені на панно вражаючих розмірів - таке гарне настінне покриття цілком здатне самостійно створити необхідну атмосферу в кімнаті. При цьому варто пам'ятати, що масштабний фотодекор вимагає просторих приміщень. Всі принади чудового декору зачарують Вас повною мірою, якщо для розміщення обрана стіна з гарним оглядом.
  • Іноді великі фотошпалери стають і зовсім незамінними і допомагають приховати деякі огріхи, коли ми своїми силами намагаємося створити оформлення в певному стилі. Наприклад, такий популярний принцип мінімалізму вимагає доповнення художніми образами для естетичної організації життєвого простору. Іноді в таких випадках допускаються помилки, які легко виправити за допомогою декорування стіни красивими панно.
  • Фотошпалери на велику стіну змінюють вигляд кімнати в кращу сторону. Такий прийом збагатить інтер'єр особливим чином. Для друку фотошпалер замовляють різні сюжети. Це може бути зображення улюблених кіногероїв, живопис, дива природи або абстрактні малюнки - вибір багато в чому залежить від особистих переваг і функціональності приміщення.
  • Фотошпалери великого розміру на стіну в маленьку кімнату. Для кращого візуального сприйняття, бажано вибирати панно з дрібним принтом. Геометричні фігури, орнаменти та візерунки акцентують увагу і збільшать простір. Також візуально розширять приміщення сюжети з відповідного розділу.

Масштабні фотошпалери з фото високої роздільної здатності та розміри панно

Фотошпалери великих розмірів

Для того, що б картинка на моніторі комп'ютера придбала таке ж прекрасне втілення у масштабному форматі, якість зображення має бути відмінною. Створені за допомогою цифрових технологій фотошпалери з фото високої роздільної здатності, передають багатство всієї палітри з мільйонів відтінків. На таких панно Ви не побачите і натяку на зернистість, кожна деталь "промальовується" з реалістичною чіткістю.

Підготовлені до друку картинки знаходяться в каталозі на сайті. Обираючи сюжети для великих фотошпалер у фотобанку shutterstock.com, звертайте увагу на наявність варіанта у відмінній якості. Якщо для друку постера, підібрано приватне фото, варто проконсультуватися у фахівця - так Ви дізнаєтеся про можливості відтворення знімка у збільшеному вигляді.

 

закат полі квіти гори закат полі квіти гори закат море берег закат море берег сонце осінь дерева сонце осінь дерева маяк водойму ліхтарі маяк водойму ліхтарі
Популярні статті
Фотошпалери: фото для друку широкоформатного зображення
Вибрати ідеальні фотошпалери, фото для друку, текстуру і тип друку на сайті art-oboi.com.ua. Зв'яжіться з нами, щоб замовити ідеальні фотошпалери для інтер'єру вашого будинку. Читати далі...
Фотошпалери високої плотності: особливості матеріалів та переваги використання
Дізнайтеся в чому перевага фотообоев високої щільності. Фахівці ТМ АРТ-Обоі розкажуть особливості матеріалів і текстур. Консультація наших менеджерів за тел. :( 044) 392 47 71 Читати далі...
Фотошпалери - найкращі помічники дизайнера
Виправляйте неправильну геометрію приміщення економно за допомогою фотошпалер. Поради щодо вибору необхідного зображення для стін від ТМ «Арт Шпалери» . Наші контакти: (044) 392 47 71 Читати далі...
Рекомендації
Рекомендації по вибору і поклейці фотошпалер на стіну. Читати далі...