RU

UA

0 800 3000 43

Безкоштовна лінія

Зворотній дзвiнок

За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сёмка Юлия

Сьомка Юлія

0 800 3000 43

Київ,
вул. Голосіївська 7,
корпус 1, офіс 112
 

Упаковка і доставка фотошпалер в Нікополь 

Говорячи про покупку фотошпалер, сотні фірм кричать про якість свого обладнання, екологічності матеріалів, кваліфікації дизайнерів і необмеженій виборі зображень. Однак мало хто бере до уваги той факт, що для того, щоб замовник отримав якісні фотошпалери, необхідно приділити увагу не тільки якості матеріалів, але і надійності, функціональності упаковки. В наші дні компаніям-виробникам фотошпалер немає необхідності відкривати свої відділення у кількох містах країни. Це й зрозуміло - безмежні можливості інтернету і величезна кількість служб кур'єрської доставки вирішують питання замовлення та транспортування фотошпалер в Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Зеленодольськ та інші міста, які не є обласними центрами країни, в найкоротші терміни.

Але у якому вигляді отримаєте ви своє замовлення? В сучасних умовах для прискорення доставки товару, служби перевізників можуть за одну добу переправити ваше замовлення через декілька своїх товарних складів. Таким чином, замовивши фотошпалери на стіну в Нікополі, ви можете отримати ваше полотно вже зі слідами вм'ятин і потертостей. І що ж далі? Виснажливі переговори з фірмою-відправником і кур'єрською службою, браковане полотно на стіні і як наслідок - втрачений час, гроші і нерви.

Але ж усього цього можна уникнути, вибравши того виробника фотошпалер, який приділяє упаковці своєї продукції стільки ж уваги, скільки і якості матеріалів.

фотошпалери із зображенням Нікополя

Інтернет-магазин фотошпалер в Нікополі ТМ «Арт Шпалери» 

ТМ «Арт Шпалери» - найбільший на сьогоднішній день виробник фотошпалер в Україні. Фахівцями компанії розроблено унікальну упаковку, яка захищає фотошпалери на всіх етапах їх транспортування до замовника. На сьогоднішній день, ми з упевненістю можемо стверджувати, що зробили все, щоб кожен наш покупець отримав якісний товар в найкоротші терміни.

І це не порожні слова. Підготовка фотошпалер до відправки покупцеві починається ще в цеху. Фахівці компанії після друку замовленого вами зображення, стикують всі полотна фотошпалер з метою перевірки відсутності розбіжностей в малюнку, а потім за спеціально розробленою схемою згортають рулони таким чином, щоб під час транспортування була виключена можливість пошкодження друку.

Кожне замовлення поміщається в щільний тубус. Краї полотен в тубусі додатково захищаються пакувальним матеріалом. Фотошпалери укладаються в тубус таким чином, щоб не було можливості переміщення полотен всередині тубуса під час транспортування. Це виключає ймовірність стирання друку і пошкодження краю полотна під час доставки, тому ви можете бути впевнені, що при поклейці, стики фотошпалер будуть практично непомітні.

фотошпалери в Нікополі

Отже, тепер ви знаєте, що якщо ви вибрали для декору свого будинку фотошпалери, купити в Нікополі бажане полотно не складе труднощів. Фахівці ТМ «Арт Шпалери» готові запропонувати вам не тільки високоякісну продукцію, величезну кількість текстур і матеріалів, безкоштовні зразки і проби кольору, але ще й гарантію оперативної та надійної доставки вашого замовлення будь-яким зручним для вас перевізником.

Вдалих покупок разом з ТМ «Арт Шпалери»!

Новая Почта

СкладАдресаТелефон
Відділення № 1 вул. Лісова, 1 (0567) 959-905
Відділення № 2 вул. Електрометалургів, 4а (0567) 959-905

Авто Люкс

СкладАдресаТелефон
Офіс вул.Героїв Чорнобиля, 106 (056) 663 97 79

Гюнсел

СкладАдресаТелефон
Відділення пр.Електрометалургiв, 37 (056)623-20-25

САТ

СкладАдресаТелефон
Відділення вул. Шульгіна,10/1 (0800) 30 99 09

 

 

Фотошпалери в інших містах України:

Київ Вінниця           Маріуполь Ужгород
Дніпро Житомир Краматорськ Тернопіль
Львів Кривий Ріг Мелітополь Суми
Івано-Франківськ Полтава Дніпродзержинськ Сімферополь
Одеса Миколаїв Чернівці Рівне
Харків Херсон Чернігів Луцьк
Запоріжжя Бердянськ Черкаси Луганськ
Кременчук Нікополь Хмельницький Донецьк