Фотошпалери «Модерн» в сучасних інтер'єрах

В пошуках кращого інтер'єрного рішення, актуального саме для вашого будинку, варто розглядати не тільки трендові і модні варіанти дизайну. Недаремним буде звернутися і до традицій минулих років (і навіть століть), які сьогодні часто і не заслужено забувають. Так, якщо ви вибираєте фотопанно, радимо звернути увагу на фотошпалери «Модерн», які внесуть лепту оригінальності, гармонії і витонченості в ваш інтер'єр.

Стиль «модерн» багато помилково розуміють як «сучасний». Однак, в мистецтві модерном називають напрямок, що з'явився в кінці XIX століття і проіснував до Першої світової війни. «Арт-нуво» (так його називають французи) закріпився і в інтер'єрах того часу. Його характерні елементи використовуються для створення дизайну приміщень і сьогодні.

Цей стиль «любить» натуральні матеріали, витончену ковку і скло, а також природні сюжети - рослинні мотиви і стилізовані зображення комах, пернатих, деяких тварин. Ключова особливість модерну - витончені витіюваті лінії, химерні візерунки, а також приглушена, пастельна палітра кольорів і відтінків. Всі ці елементи використовуються в сюжетах фотошпалер в стилі «Модерн».

Фотошпалери модерн в інтер'єрі

Сучасні фотошпалери, що відтворюють епоху «арт-нуво», відрізняє природність фарб - нехай в їх гамі використовуються м'які кольори, але вони виглядають реалістично, природно. За рахунок хорошої якості друку, досягається точність зображення - це важливо при друку візерунка, особливо, якщо в ньому багато дрібних деталей, які повинні бути чітко промальовані на полотні.

Як підібрати фотошпалери в стилі модерн?

Якщо ви шукаєте фотошпалери в стилі модерн, то в каталогах компанії «Арт обоі» є кілька категорій, де можна без зусиль знайти відповідні сюжети і гами.

В категорії «Паттерн» зустрічаються характерні для «арт-нуво» всілякі квіткові візерунки, витончені абстракції з рослинними і тваринними мотивами. Вони представлені і в категорії «Фони і текстури». В цьому каталозі також можна знайти фактури із зображеннями дерева, натурального каменю. Такі фотошпалери «Модерн» можна використовувати не тільки для обклеювання стін, але і для декорування меблів і, наприклад, дверей.

Ряд цікавих та креативних сюжетів ви побачите в категорії «Дизайнерські фотошпалери». Тут представлена серія химерних орнаментів і малюнків зі стилізованими рослинами, птахами, комахами. Ці зображення виконані в м'якій кольоровій гамі - в палітрі переважають відтінки жовтого, коричневого, зеленого, синього та інших кольорів, поширених в живій природі.

Відсилають нас до естетики модерну сюжети і в категорії «Арт». Крім візерунків і патернів, тут знайдуться і цілісні композиції в модерновій стилістиці, і репродукції художніх картин, створених майстрами епохи «арт-нуво», «арт-деко» і настільки милої ностальгічної еклектики.

Фотошпалери модерн Фотошпалери в стилі модерн

Ви можете використовувати такі фотопанно для самих різних інтер'єрів, тому що вони досить універсальні. І, звичайно, краще всього виглядають ці сучасні фотошпалери в інтер'єрі «Модерн», при цьому важливо не переплутати цей стиль з тим, який відомий як «шик-модерн». Якщо ви створюєте дизайн у відповідності з усіма канонами цього стилю, то такі фотопанно - це один з найбільш прийнятних варіантів оформлення стін і стелі, і однозначно - найприємніший за ціною декор. 

пташки маки квіти листя гілки пташки маки квіти листя гілки квіти стебла квіти стебла квіти бутони листя гілки квіти бутони листя гілки чорні вуса сердечка капелюх хмари чорні вуса сердечка капелюх хмари
Популярні статті
Французький стиль
Франція - це країна, де зароджувалися стиль і мода. Але це країна глибокого консерватизму. Тому створюючи французький інтер'єр у будинку, ми отримуємо особливий шарм, який таїться в кожній деталі. Читати далі...
Англійський стиль
Класичний англійський стиль. Однією з головних ознак Англійського стилю в інтер'єрі було і залишається багатство, але стриманість. Це витончена розкіш для любителів позолоти, важких тканин, кахлю з візерунками. Читати далі...
Дизайн настінного покритття: ідеї фотошпалер
Ідеї фотообоев: від фотопанно з природою до колажів фото з сімейного архіву. Тематичні каталоги на сайті art-oboi.com.ua Читати далі...
Барвисті фотошпалери-панно в сучасній інтерпретації
Декоруйте простір у приміщенні яскраво з фотошпалерами панно від ТМ Арт-Шпалери. Тисячі ідей в каталогах на сайті: art-oboi.com.ua Читати далі...