Колекція фотошпалер від Євгенії Гапчинської - великий формат щастя

Фотошпалери з картинами Гапчинської в інтер'єрі

Нарешті сталося те, чого так довго чекали всі шанувальники творчості видатної української художниці Євгенії Гапчинської. Ексклюзивно, тільки в магазині «Art-oboi» тепер можна придбати фотошпалери з відомими роботами творця у величезному форматі.

У сюжетах картин, що полюбилися, кожна людина зможе впізнати себе, свою планету дитинства. Загадковий світ чи то дітей, чи то дорослих - героїв, які відтворені в самобутній, притаманній лише автору манері, по-справжньому заворожує. Незважаючи на своєрідний стиль художниці, їй вдалося стати зрозумілою всім, незалежно від віку, статі чи національності.

Напевно, саме тому, споглядаючи черговий сюжет, ми можемо відчувати і радість, і захоплення, і якусь добру ностальгію. У цьому полягає справжня магія художника - захоплювати у творчий світ своїх фантазій так, що відстань між ним і простою людиною стає просто нікчемною.

«Постачальник щастя №1»

фотошпалери з картинами Гапчинської

Як зауважила сама художниця, розмірковуючи щодо свого успіху: «Я просто малюю те, що хочеться». Напевно, непідробна щирість маленьких героїв її картин передалася їм від свого творця, чого в сучасному світі байдужості і суєти так не вистачає людству і тому по-особливому цінно.

Роботи Євгенії Гапчинської по праву можна назвати одними з найбільш придбаних серед картин вітчизняних живописців. Разом з тим, абсолютно не потрібно бути відомим тенором або спортсменом, легендарним артистом або ж президентом, щоб прикрасити щасливими сюжетами свою кімнату. Наповнити казковими персонажами будинок зможе і проста людина, що цінує оригінальне мистецтво.

картинb Гапчинської, постери на стіни

Щоб досягти бажаного результату в інтер'єрі, купіть унікальні фотошпалери з картин Гапчинської тільки на нашому сайті. Колекція включає в себе кілька десятків ексклюзивних сюжетів. Кожне з зображень може перетворитися в неповторний настінний арт-об'єкт.

Зв'яжіться з нами і дізнатися всі деталі замовлення. Хоча насправді це дуже просто - виберіть зображення, натисніть на кнопку «замовити», визначтеся з розміром і матеріалом і заповніть форму з контактними даними. Дуже скоро ми зв'яжемося з вами, щоб здійснити вашу мрію про величезну настінну фреску з картиною Гапчинської.