Автор: Юліана Віхневич

Нестандартний декор від виробника - вертикальні фотошпалери будь-яких параметрів

Фотошпалери вертикальні в интер'єрі

Незаперечна перевага індивідуального виготовлення декору - це максимально точна відповідність заданим параметрам. У першу чергу це відноситься до настінних покриттів. Останнім часом можна спостерігати тенденцію до підвищення популярності декоративних фотозображень на постерах. Обраний для друку сюжет визначає форму і розміри панно. Сьогодні в центрі нашої уваги - фотошпалери з вертикальною орієнтацією.

Яке втілення отримують вертикальні фотошпалери на стіні, і які завдання в дизайні інтер'єру вони допоможуть вирішити - фахівці дадуть відповідь на ці та інші питання.

Композиція фото має своє розташування і центральний сюжет. Вертикальна або горизонтальна орієнтація залежить від центрального об'єкту зйомки. Ця особливість часто і обумовлює можливості друку фотопанно. Наприклад, знімок, який має початкове горизонтальне розміщення може перетворитися у вертикальне панно тільки з втратою частини картинки і навпаки.

Приклади горизонтальних і вертикальних сюжетів

Найяскравіші приклади горизонтальних фресок - це панорами, мариністичні пейзажі, зображення неба. Все залежить від обраного ракурсу, але найчастіше перераховані сюжети отримують саме горизонтальне втілення.

Вертикальні фотошпалери на стіну представлені у вигляді композицій, в яких центральний образ йде вдалину або спрямовується увись. Це архітектурні будови, гори, дерева, дороги тощо. Такий принцип побудови сюжету, виражений в декорі, наділяє інтер'єр певної динамікою і широко використовується для візуального коригування форм приміщення (фотошпалери, що розширюють простір).

У яких випадках краще вибрати вертикальні фотошпалери?

Фотошпалери вертикальні

  • Раніше для того, щоб "витягнути" приміщення рекомендували використовувати смугасті шпалери. Дизайнерський потенціал настінних покриттів істотно розширився з появою фотографічних шпалер. Сьогодні вертикальні фотошпалери непогано справляються із завданням візуального зміни меж приміщення. Такі сюжети ідеальні для розміщення в кімнаті з низькими стелями.
  • Зонування простору. Дизайн інтер'єру збагатиться за рахунок застосування такого незамінного декору. Ідея розмежування функціональних зон особливо актуальна для квартири-студії, кухні-їдальні. Розмістити вертикальні фотошпалери на стіну у вітальні або дитячій - це також популярний спосіб виділити різні зони в кімнаті (місце для ігор або відпочинку).
  • Обмежений простір - ще не привід відмовлятися від стильного дизайну. Якщо втілити оригінальну задумку у вигляді розміщення панно на стіні заважає меблі, вертикальні фотошпалери - це справжня знахідка для декорування кімнати. Така інсталяція не займе багато місця і при цьому успішно завершить стильне оформлення.

Купити фотошпалери вертикальної, горизонтальної або неправильної форми можна в магазині оригінальних інтер'єрних рішень - art-oboi.com.ua.

 

 

вулиця місто ніч вулиця місто ніч годинник вулиця вдома годинник вулиця вдома сходи старий будинок блакитні стіни сходи старий будинок блакитні стіни дерево квіти вулиця Японія дерево квіти вулиця Японія
Популярні статті
Маленькі фотошпалери
Переваги маленьких фотошпалер. Як невеликі фрески на стіну здатні перетворити кімнату, кілька дизайнерських порад від фахівців магазину art-oboi.com.ua. Доставка по всій території України. Читати далі...
Розміри фотошпалер - ключовий фактор при виборі виробника
Якщо вам потрібні індивідуальні розміри фотошпалер на стіну, замовте їх виготовлення у перевіреного проізодітеля. Це заощадить ваші нерви і час, а результат буде очікуємо, тобто ідеальним. Телефонуйте нам, щоб дізнатися, що потрібно, щоб замовити фотошпал Читати далі...
Фотошпалери: фото для друку широкоформатного зображення
Вибрати ідеальні фотошпалери, фото для друку, текстуру і тип друку на сайті art-oboi.com.ua. Зв'яжіться з нами, щоб замовити ідеальні фотошпалери для інтер'єру вашого будинку. Читати далі...
Панорамні фотошпалери в інтер'єрі або як створити функціональний декор
Підбираємо панорамні фотошпалери з фахівцями ТМ Арт-Обоі. Поради щодо вибору сюжету, ідеї оформлення простору у вашому домі. Задавайте питання нашому менеджеру за тел. :( 044) 392 47 71 Читати далі...