Автор: Вікторія Шевченко

Гармонія в будинку або як підібрати шпалери до фотошпалерами

Фотошпалери в інтер'єрі

Сучасні фотошпалери дивують і захоплюють. Гарні ілюстрації реалізують в композиції не тільки акцентну деталь, але ще й являють собою величезний естетичний потенціал. Відкрити з кімнати вихід до берега океану, перенести на найвищі гори або в середньовічний замок - відправитися в будь-який куточок світу, не виходячи з дому, допоможуть фотошпалери. Подорожуйте в часі і просторі в будь-який час доби з будь-якої кімнати. А для того, щоб створити максимально комфортну обстановку, слід розібратися в тому, як підібрати шпалери до фотошпалерами.

Колір, розмір, текстура панно - саме цим показникам варто приділити найбільшу увагу. Оформлення інтер'єру буде виглядати гармонійно, якщо знати деякі особливості поєднання фотообоев і шпалер в інтер'єрі.

Для початку варто з'ясувати, чи доречно взагалі об'єднувати звичайні шпалери і фотошпалери в інтер'єрі однієї кімнати. Відповідь однозначна - звичайно ж, можна. При ретельному підборі дизайну декоративних матеріалів у Вас обов'язково вийде гармонійно поєднати такі види обробки.

Фотошпалери - це не тільки мальовничі картинки або відтворені в широкому форматі фото. За допомогою інтер'єрного друку на полотно можна перенести і трендові дизайнерські принти. За допомогою такої обробки можна запросто підкреслити тематику інтер'єру (наприклад, квіткову або анімалістичні), або створити потрібний настрій.

Індивідуальне виготовлення фотошпалер істотно спрощує втілення інтер'єрних задумок. У співпраці з дизайнером компанії ви без жодних зусиль створите авторські модні принти в тон основним шпалер. Такий прийом допоможе урізноманітнити звичне або одноманітне оформлення.

Слід пам'ятати про художню особливості фотошпалер. При відповіді на питання: «як скомбінувати шпалери з фотошпалерами», головною перешкодою може стати дуже великий кольоровий контраст. Головне пам'ятайте - ви завжди зможете скористатися послугами дизайнера і відкоригувати зображення. Кольорова гамма фотошпалер може бути різноманітною - від ніжних пастельних відтінків до кислотних понад яскравих кольорів. Тут все залежить від стилю приміщення. Але яким би не був дизайн, правила організації композиції залишаються незмінними. І ось деякі з них.

Фотошпалери в спальню

  • Яскрава деталь - остов художньої концепції оздоблення кімнати. Як правило, це картини, текстильні панно або фотошпалери. Для комфортного візуального сприйняття варто акцентувати увагу на одній зі стін, а інші коректувати за допомогою більш спокійних відтінків гами.
  • Баланс кольору. У деяких випадках, якщо не приділити належну увагу поєднанню відтінків настінних покриттів, може виникнути дисонанс, заснований на неправильному співвідношенні кольорів декору.
  • Пропорції приміщення. Мальовниче панно на "відмінно" впорається з декоративними завданнями, якщо в виборі розміру враховувати габарити кімнати.

Які ж шпалери підходять до фотошпалер? Давайте разом дамо відповідь на це питання!

 

дівчина облтччя портрет патьоки фарба червоні губи дівчина облтччя портрет патьоки фарба червоні губи земля місто земля місто годинник механізм стрілки шестерінки годинник механізм стрілки шестерінки місто графік місто графік
Популярні статті
Розміри фотошпалер - ключовий фактор при виборі виробника
Якщо вам потрібні індивідуальні розміри фотошпалер на стіну, замовте їх виготовлення у перевіреного проізодітеля. Це заощадить ваші нерви і час, а результат буде очікуємо, тобто ідеальним. Телефонуйте нам, щоб дізнатися, що потрібно, щоб замовити фотошпал Читати далі...
Фотошпалери на замовлення з лаковим покриттям
Купити фотошпалери на замовлення з лаковим покриттям - це дуже практичний крок. Таку можливість в Україні надає інтернет-магазин фотошпалер на стіну на замовлення ТМ Арт-обоі. Читати далі...
Рекомендації
Рекомендації по вибору і поклейці фотошпалер на стіну. Читати далі...
Фабрика фотошпалер - чарівний світ чудесного декору
Фабрика фотообоев ТМ Арт-Обоі пропонує безмежні можливості цифрового друку на фотошпалерах. Перетворіть ваш інтер'єр, зв'язуйтеся з нашими менеджерами по тел. :( 067) 55-35-200 Читати далі...