Текстури та ціни фотошпалери

Паперові фотошпалери

Гладь

Красива гладка текстура яка, безсумнівно, підійде для будь-якого дизайну. Будь то дитяча кімната, спальня або вітальня, кафе, офіс або ресторан, гладкі яскраві фотошпалери створять стильну затишну атмосферу. Простота - це головний плюс текстури "Гладь". Ціна на фотошпалери з гладкою текстурою нижче, ніж на інші. Так як це універсальна текстура, всі сюжети будуть виглядати на ній просто чудово. Матеріал - паперові шпалери щільністю 120 г / кв.м.

Стандарт: 219 грн./м²

Преміум: 290 грн./м²

Флізелінові фотошпалери

Аква

Флізелінові фотошпалери володіють високими практичними властивостями. Екологічна повітрепроникна основа з паперу та флізелина робить їх стійкими до механічних пошкоджень. Щільність матеріалу складає 120 г/кв.м.

Стандарт: 265 грн./м²

Преміум: 355 грн./м²

Вінілові фотошпалери на флизелиновій основі

Льон

Дуже легка і ніжна текстура, яка ідеально справляється з передачею кольору. На ній відмінно виглядають насичені яскраві зображення. Найкраще ця текстура підходить для передпокою або вітальні. Яскравий малюнок і унікальна текстура створять неповторний образ вашого будинку. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 120 г / м2.

Стандарт: 235 грн./м²

Преміум: 325 грн./м²

Пісок

Повітряні і легкі фотошпалери на текстурі "Пісок" мають достатню міцність і щільність. На текстурі майже не помітні дрібні механічні пошкодження і відмінно видно різкі переходи кольорів, що робить їх гарним вибором для дитячої кімнати. Адже саме в дитячій шпалери "страждають" найбільше. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 120 г / м2.

Стандарт: 250 грн./м²

Преміум: 340 грн./м²

Фреска

Унікальні фотошпалери, які мають характерну для фресок фактурність. Шпалери на текстурі "Фреска" покриті хаотичними мазками, які створять неповторну атмосферу в вашому домі. Крім того текстура має підвищену міцність, за рахунок великої щільності основи. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 300 г / м2.

Стандарт: 400 грн./м²

Преміум: 520 грн./м²

Жаккард

Гарна та легка текстура, трохи нагадує полотно. Вона гармонійно впишеться у ваш інтер'єр і надасть йому особливий шарм. «Жаккард» чудово поєднується з картинами природи, квітами, а також арт зображеннями представленими в категоріях Арт, Мистецтво та Акварель. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 220 г / м2.

Стандарт: 280 грн./м²

Преміум: 380 грн./м²

Дрібний пісок

Легка та якісна текстура, прекрасно підійде для вітальні, зала або вітальні. Вона має дрібну, приємну на дотик, зернисту фактуру, що нагадує пісок. Дуже добре поєднується з зображеннями старого міста, фресок або красивих пейзажів природи. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 260 г / м2.

Стандарт: 360 грн./м²

Преміум: 480 грн./м²

Штукатурка

Текстура "Штукатурка" прекрасно підійде для оздоблення кімнат будь-якого типу: від дитячої до офісних приміщень. Флізелінова текстура легко наноситься на стіну і має високу повітрепроникність. Щільність матеріалу - 135 г/кв.м.

Стандарт: 329 грн./м²

Преміум: 439 грн./м²

Базальт

Фактурність текстури «Базальт» допоможе приховати нерівності стін і надати обсягу зображенню. Матеріал - вінілові фотошпалери на флізеліновій основі мають хороші експлуатаційні характеристики і прості у догляді. Завдяки флізеліновій основі фотошпалери легко монтуються, не розтягуються під час оклеювання. Щільність матеріалу складає 210 г / кв.м.

Стандарт: 360 грн./м²

Преміум: 480 грн./м²

Декоративна штукатурка

За допомогою текстури "Декоративна штукатурка" можна втілити в життя всі оригінальні ідеї у Вашому домі. Фактура проста і невибаглива у догляді, але незважаючи на свою простоту вона дає прекрасну можливість втілити дизайнерські задумки, приховуючи при цьому нерівності стін. Підходить для будь-яких сюжетів, особливо для зображень з каталогу фотошпалер - Архітектура, Квіти і листя, Природа та інші. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 300 г/кв.м.

Стандарт: 360 грн./м²

Преміум: 480 грн./м²

Вінілові фотошпалери на паперовій основі

Іній

Оригінальна і ніжна текстура Іній в поєднанні з квітковими тематиками гармонійно і незвичайно виділить всю красу Вашого інтер'єру, надаючи йому своєрідний вид. Матеріал - вінілові шпалери на паперовій основі, щільність 300 г/кв.м.

Стандарт: 360 грн./м²

Преміум: 480 грн./м²

Полотно

Стильна текстура "Полотно" для фотошпалер - красива сучасна фактура, яка якнайкраще поєднується з будь-якими зображеннями природи. Дана текстура надає їм вид живописних картин. Така текстура буде відмінно виглядати в сучасному інтер'єрі хай-тек, лофт, мінімалізм. Зображення стануть ще яскравішими і красивішими, а в будинку буде завжди затишно! Матеріал - вінілові шпалери на паперовій основі, щільність 300 г/кв.м.

Стандарт: 360 грн./м²

Преміум: 480 грн./м²

Самоклеючі фотошпалери

Лоск глянцевий

Глянцеві ПВХ шпалери "Лоск". Прекрасний вибір для створення блискучого в прямому і переносному сенсі інтер'єру. Шпалери мають клейку основу, завдяки чому відмінно підходять для обклеювання великих рівних поверхонь, шаф, скла, столів. Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною, щільність 160 г / м2.

Стандарт: 240 грн./м²

Преміум: 330 грн./м²

Лоск матовий

Нові ПВХ шпалери "Матовий лоск" відмінно справляються із завданням прикраси великих плоских поверхонь, скла, шаф. Завдячуючи клейкій основі, шпалери легко клеїти. А приємна на дотик матова текстура здатна дуже ніжно передати всі кольори обраного зображення. Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною, щільність 160 г / м2.

Стандарт: 240 грн./м²

Преміум: 330 грн./м²

При виробництві фотошпалер ми використовуємо тільки якісні матеріали, які забезпечують відмінну рівномірність, деталізацію і насиченість кольорів. Основою фактурних фотошпалер служить матеріал голландської компанії BN International. Компанія BN International вже більше 50 років займається виробництвом екологічно чистих шпалер. Фотошпалери мають паперову основу, яка дозволяє наклеювати їх на стіну. Вінілове покриття, на яке наноситься обране вами зображення, стійке до вигорання і миття. Для виготовлення гладких фотошпалер ми використовуємо спеціальний папір для цифрового друку, вироблений в Німеччині. Зворотний бік такого паперу пофарбований в синій колір, щоб на зображенні не проступили нерівності кольору стіни. На відміну від інших, папір, який ми використовуємо, має дуже тонке вінілове покриття. Під час друку фотошпалер таке покриття дозволяє досягти високої рівномірності кольору і деталізації зображення. Ми не використовуємо дешеві і неякісні матеріали. 

Ціни залежать від вибору текстури фотошпалер, яка впливає на зображення і по-різному відображає глибину сюжету. 

Наскільки нам відомо, ми єдина компанія, яка гарантує повернення грошей у випадку, якщо клієнтові не сподобається наша продукція, тому ми дуже уважно ставимося до якості використовуваних нами матеріалів. 

Ми рекомендуємо використовувати гладку текстуру в тому випадку, коли Вам необхідно бюджетне рішення або Вам дуже важлива насиченість кольорів. Мінусами гладкою текстури є можливість відблисків в сонячний день і проступания дрібних нерівностей стіни. Але навіть така, здавалося б дуже проста текстура, виглядає набагато якісніше листових фотошпалер. Останні поставляються в аркушах, яких, як правило, від 8 до 16. Фотошпалери нашого виготовлення поставляються в рулонах, як і звичайні шпалери, що і зручніше, і гарніше. Від традиційних фотошпалер фотошпалери на гладкій текстурі відрізняє так само те, що вони дають набагато менше відблисків. 

Вершиною еволюції фотошпалер є текстурні. Вони не дають відблисків і повністю приховують дрібні нерівності стін. Власне текстурні фотошпалери - це високоякісні вінілові шпалери, на які наноситься необхідний Вам сюжет. Ми рекомендуємо використовувати текстури пісок і пил для друку природи, а полотно і льон для друку архітектури та арт зображень.