RU

UA

0 800 3000 43

Бескоштовна лінія

Оплата після доставки

Виготовимо за 2 дні

Фотошпалери «Гори» - для всіх шанувальників подорожей

На жаль, не багато хто має чудову можливість споглядати приголомшливі гірські пейзажі за вікном свого будинку. Саме для таких людей доступна унікальна категорія для друку від ТМ Арт-Обоі - фотошпалери «Гори».

Панорами засніжених хребтів Гімалаїв, горді вершини Евересту або привітні Карпати, Ви зможете поклеїти будь-які реалістичні фотошпалери «Гори» на стіну своєї кімнати.

Наші фотошпалери друкуються на сучасних широкоформатних принтерах, які дозволяють проводити друк декількома способами. Найбільшу популярність останнім часом набуває латексний друк. Завдяки чіткій передачі кольору зображення і особливій екологічності фарб, фотошпалери з такою печатю можуть використовуватися в будь-яких житлових приміщеннях.

Якщо Ви задумали серйозно змінити сприйняття інтер'єру офісного приміщення, освіжити його, але при цьому обмежені в бюджеті - фотошпалери із зображенням гірських пейзажів або інших зображень природи додадуть затишку навіть робочому простору.

Ви вже готові вдихнути свіже морозне повітря швейцарських Альп, перейнявшись колоритом чарівного гірського села? Або Ви давно мріяли побувати на Кавказі, і зануриться в атмосферу культури горян? Побудуйте своєрідні ворота в світ своїх мрій і, тим самим наблизьте свою мрію до її якнайшвидшого втілення в реальній подорожі.

Досвід компанії Арт-Обоі у виробництві широкоформатної продукції Ви зможете застосувати для декорування стін квартири, будинку або офісу. Професіоналізм і відповідальність перед кожним клієнтом є кредом наших фахівців.