RU

UA

0 800 3000 43

Бескоштовна лінія

Оплата після доставки

Виготовимо за 2 дні

Калькулятор вартості

ширина

см

висота

см

матеріал

Вартість:

0 грн

Фотошпалери від ТМ Art-oboi - ціна і якість наші головні переваги

Наша компанія вже більше 15 років виробляє фотошпалери на власному обладнанні, здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта і доставляє продукцію по всій країні. Багато покупців переконалися, що наші фотошпалери - це доступна ціна і відмінна якість. Ми не приховуємо ціни і зробили доступний онлайн - калькулятор, який допоможе покупцеві самостійно розрахувати вартість замовлення з урахуванням його побажань.

Фотошпалери на стіну ціна: фактори, що впливають на вартість замовлення

Консультація наших фахівців, індивідуальний підхід, вибране зображення для друку і його графічна доробка абсолютно безкоштовна. Остаточна вартість фотошпалер залежить від наступних критеріїв замовлення:
– матеріали і текстури. У спеціальному розділі ви можете більш детально ознайомитися з характеристиками матеріалів і підібрати оптимальний варіант для свого приміщення. Вартість також вказана, тому ви можете прорахувати варіант, який підходить вашому бюджету.
– розміри. Працюючи індивідуально з кожним клієнтом, ми надаємо можливість покупцеві вказати необхідний розмір майбутнього полотна, що значно спрощує монтаж, виключає можливість переплати за зайві сантиметри.
– ламінація. Ціни на фотошпалери також зміняться, якщо вибрати додаткове покриття поверхні лаком. Це дасть фотошпалерами більш естетичний вигляд, поліпшить експлуатацію і продовжить термін служби.
– вибір клею для відповідного типу матеріалу. Ви можете придбати необхідну кількість клею під час оформлення замовлення, як електронного, так і по телефону. Щоб спростити ваші пошуки відповідного варіанту для правильного монтажу, ми пропонуємо два види клею: для вінілових і паперових фотошпалер.

Фотошпалери на стіну - каталог з ціною

Для того щоб розрахувати вартість майбутнього фотопанно або здійснити електронне замовлення, вам необхідно вибрати вподобане зображення в галереї і натиснути кнопку «замовити». Заповнивши невелику форму замовлення і вказавши необхідні параметри, ви зможете миттєво дізнатися суму продукції. Звертаємо вашу увагу, що обраний вами спосіб доставки не включений у вартість і обмовляється при особистій консультації з менеджером.