RU

UA

0 800 3000 43

Бескоштовна лінія

Оплата після доставки

Виготовимо за 2 дні

Фотошпалери «природа» на стіну спальні, кухні або вітальні

Відомо, що будинок стає по-справжньому затишним завдяки дрібницям. Дрібні деталі декору часто стають вирішальними і надають кімнаті неповторного колориту. Такою деталлю, наприклад, зможе стати яскрава акцентна стіна. У реалізації даного задуму Вам допоможуть фотошпалери «природа» від ТМ Арт-Обоі.

Завдяки своїй універсальності такий сюжет зможе бути актуальним для будь-якого приміщення.

Природні патерни і різні квіткові візерунки з натуральними фарбами пожвавлять кімнату і подарують тільки позитивні емоції всім членам Вашої родини та гостям. Фотошпалери «природа» на стіну - це гарний настрій на кожен день.

Завдяки використанню останніх досягнень у технології фотодруку, наша компанія пропонує тільки високоякісний друк. У Вас є можливість вибирати серед декількох типів друку, таких як: УФ, латексний та екосольвентний. У кожної з них є свої переваги, з якими Ви також зможете ознайомитися на нашому сайті.

Ви втомилися бігати по магазинах у пошуках бажаних фотошпалер? Тепер існує просте рішення, всі питання, що стосуються вибору сюжету, типу друку і текстури, аж до поклейки, Ви зможете вирішити в режимі «онлайн» завдяки компетентної роботи наших співробітників. При цьому, Ви економите свій час, гроші і, найголовніше - в результаті отримуєте те, на що розраховували.

Переконайтеся в тому, як просто купити фотошпалери «природа» в нашому магазині і реалізувати дизайн інтер'єру, про який Ви давно мріяли!